İçeriğe atla

Hakkımda

 

2008 Yılında UP Darlık teşhisi konulan sol böbreğimden geçirdiğim 9 yılda 3 kez ameliyat oldum sayısız kez taş kırdırdım. Yıllardır böbrek konusunda öğrendiğim şeyleri aktarmak için Bobrekler.Com sistemini açtım.. Amacım yıllardır edindiğim tecrübeleri bu rahatsızlık ile ilk defa karşılaşan kişilere aktarmak, bir şekilde insanları erken önlem almaya davet etmek. Diyaliz merkezindeki hastaların en büyük pişmanlığı zamanında bu tür sağlık sorunlarını hafife almaları ve önemsememeleri. Bu sebeple İnternet ortamında gerçek tecrübeleri aktaran kaliteli bir referans kaynak niteliğinde bilgi arşivi bırakmak istedim. 

Ayrıca Sadece kendimden edindiğim değil, her ameliyat olduğumda hastanede taburcu olana dek geçen sürede farklı hastalarla görüşmelerim oldu, Herkesin farklı farklı bir hikayesi var,

İlk ve en önemli önerim, sağlık sorunlarınızı ciddiye alın ve ihmal etmeyiniz. Basit bir baş ağrısının yada tansiyon bozukluğunun nerelere varabileceğini hayal dahi edemezsiniz.

Daha fazla bilgiyi sitede bulabilirsiniz. Sitem tamamen bilgilendirme amaçlı olup hiçbir şekilde ilaç yada hizmet satışı yoktur. Ayrıca Bana soru sorabileceğiniz bölümde Mevcuttur.