Bölgesel Zayıflamada Kalıcı Çözüm : Yağ Aldırma

22.06.2017
449

Vücudunuzda bulunan inatçı yağ ve sarkık derilerden kurtulmak ister misiniz? Slim Fit Estetik Merkezi 2017 yılına özel gerçekleştirdiği kampanya ile  yağ aldırma operasyonlarında büyük indirimler sağlamaktadır. Peki nedir bu yağ aldırma? her yıl binlerce kişinin yaptırdığı liposuction hakkında en detaylı bilgiyi uzmanından öğrenmek ister misiniz? O zaman bu yazı tam size göre!

Yaz Aylarında En Popüler Estetik Operasyon: Yağ Aldırma

Havaların ısınması ve yaz aylarının yaklaşması ile birlikte fazla kilosu olan bireyler de kısa yoldan kilo vermenin ve incelmenin yollarını aramaya başlıyorlar. Yaz aylarında ise en çok tercih edilen yöntemler arasında Liposuction yani operasyon ile vücuttan yağ aldırma gelmektedir. Bilindiği üzere yağ kütleleri genellikle bel, kalça, diz ve karın bölgesinde yoğunlaşmaktadır. Çok fazla kilo olması halinde de diyet, spor ya da programlar bireyin durumuna göre zaman zaman fayda etmemektedir. Bu durumda ise yağ aldırma işlemi yapılmaktadır.

Yağ Aldırma İşlemi Güvenli Midir?

Bu yöntem ise bazı vatandaşları tedirgin etmektedir. Ancak yağ aldırma yani liposuction işlemi kolay ve güvenlidir. Yapmanız gereken tek şey işinde uzman ve tecrübeli bir estetik cerrahiye kendinizi emanet etmeniz olacaktır. Yaklaşık olarak ameliyatlar 1 ile 2 saat arasında sonlandırılmaktadır. Daha sonra 1 gün hastanede yatış ve taburcu olma şeklindedir. Ameliyat sonrası da şiddetli ağrılar ya da ciddi sorunlar olmamaktadır. Cerrahi müdahalenin belirtileri ise 2 ile 6 ay arasında yok olmaktadır.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.