Kullanım Şartları/Gizlilik

222

 Gizlilik İlkeleri

Bobrekler.com sitesi kullanıcılarından hiçbir şekilde mail adresi, telefon numarası, gibi şahsi bilgiler talep etmez. Sitemizi kullanmak isteyenler anonim olarak hiçbir bilgi girmeden kullanabilir. Bizlere soru sormak isteyenler içinde durum aynıdır, anonim olarak hiçbir bilgi girmeden soru sorabilirsiniz.

Sorulan sorulara verilen cevapları mail adresinden kontrol etmek isteyenler için ise soru içerisine mail adresi belirtebilirler. Söz konusu mail adresi soru yanıtlandıgı anda sistemden silinir. Bobrekler.com hiçbir kullanıcısının bilgilerini arşivlemez yada veri tabanında saklı tutmaz. Tüm bobrekler.com kullanıcıları gizlilik ilkelerini bilir ve kabul etmiş sayılırlar.

Kullanım Şartları

Bobrekler.com sitesinde yer alan tüm bilgiler tavsiye niteliğinde olan genel bilgi edinme amaçlı olarak yazılmış yazılardır. Hiçbir bilgi doktor önerisi yerine geçmez. Genel olarak herkeze uygulanabilir bir tedavi metodu yoktur. Tedavi seçenekleri belirli labaratuvar ve radyolojik tetkikler sonrasında belirlenir. Bu sebeple bobrekler.com sitesi üzerinden edineceğiniz bilgiler genel tavsiye niteliğindedir. Uygulamanız gereken tedavi metodu söz konusu tetkikleri yaptırdıktan sonra belirlenebilir.

Ayrıca her tür ilaç yada yöntem her hastada aynı sonucu vermez. Olumlu yada olumsuz yönden farklı etkiler gösterebilir. Bu sebeple bobrekler.com sitesi hiçbir ilaç yada tedavi yöntemini sitesinde yayınlamaz. Bunun yerine genel bilgiler ve kişisel tecrübelere yer verir. Bobrekler.com kullanıcıları bu sitede yer alan makaleleri genel olalarak bilgi edinme amacı ile kullanırlar. Sitemizin tek amacı erken farkındalık ile sağlık problemlerinin büyümeden doktor gözetiminde sonuçlanmasını sağlamaktır. Tüm kullanıcılar bu ilkeleri bilir ve kabul etmiş sayılırlar.