Meme Büyütme Hakkında Merak Edilenler

11.04.2016
545

Kadınlar kendilerine her daim öz güven katacaklarını düşündükleri şeyleri sevmektedirler. Kadınlar büyük göğüslerini küçültmek ya da küçük olan göğüslerini daha büyük hale getirebilmek adına meme estetiğine oldukça fazla ihtiyaç duyar hale gelmektedir. Göğüs estetiği için ilk olarak kişinin ne tür bir ameliyat olacağına karar vermesi gerekmektedir. Herhangi bir endişeye girmemesi adına meme estetiği nasıl yapılıyor araştırması ve içini rahatlatması gerekmektedir. Nasıl bir göğüse sahip olmak istediğini doktoruna sunarak istenilen doğrultuda bir meme şeklinin oluşmasını sağlanabilir. En zor operasyonlardan birisi de meme büyütmenin olduğunu söylemek mümkündür. Meme büyütmeye kadınların başvurmasının aslında pek çok nedenleri bulunuyor. Bu nedenlere göz attığımızda ise daha çok göğüslerin sarkması ya da olduğundan çok küçük olması diyebiliriz. Memelerde ki şekil bozukluklarına bağlı olarak da zamanla meme de küçülme gibi istenmeyen bazı durumlar meydana gelebiliyor. Meme ameliyatlarında ise daha çok iki farklı yöntem kullanılmaktadır. Bunlardan birisi protez yerleştirme olurken bir diğeri ise Yağ enjeksiyonu yöntemiyle yapılan meme büyütme işlemlerinin olduğunu söyleyebiliriz. Estetik konusunda bilgi sahibi doktorlar kişinin durumuna bağlı olarak her iki yöntemi de artık kullanmaya başlamış bulunuyor.

Göğüs dolgunluğunu arttırmak, göğüslerde ki sarkmaları önlemek ve küçük olan göğüslerinizi daha büyük hale dönüştürmek adına artık meme estetiği yoluna başvurulmaktadır. Meme estetiğiyle artık bayanlar göğüslerinden daha memnun kalır hale gelmeye başlıyor. Sadece bununla da sınırlı kalınmadan bayanların kendilerine öz güven duymaları açısından da artık estetik işlemleri son derece  önemli bir hale gelmeye başlıyor. Fakat söylememiz gereken bir başka önemli bir konu ise ciddi şekilde sarkmış olan memenizi düzeltmek meme estetiğiyle düzeltilmesi pek imkanlı bir durum değildir. Fakat göğüslerimin daha dik ve dolgun görünmesini istiyorum diyenlerdenseniz o halde yapmanız gereken ise hemen estetik yoluna başvurmak olacak. Doğuştan ya da hormonel bazı durumlardan dolayı artık estetiklik işlemlerine ihtiyaç her geçen gün daha fazla artar hale gelmiştir. Meme yapınıza bağlı olarak artık ameliyata alınacak ve istenilen büyüklükte bir memeye kavuşmuş olacaksınız. Tabi ki ameliyat işlemlerinden yararlanmanız adına mutlaka sağlık durumunuzun elvermesi gerektiğini de unutmamalısınız. Özellikle meme silikonları konusunda doktorunuzun size ne demiş olduğu son derece önemli bir konudur. Meme büyütmeyi yaptıracak olan kişiler için en çok merak edilen ve sorulan soruları sizler için derledik;

Meme Büyütme Zarar Veriyor Mu?
Meme büyütmenin zarar verdiğini kesinlikle düşünmemeniz gerekir. Tabi burada önemli olan husus ise doğru doktorları tercih etmeniz gerektiğidir. İşinde başarılı olan kişileri kendinizi emanet ettiğiniz an istemediğiniz sorunlarla da karşılaşmayacaksınız.

Meme Silikonları Zararlı Mı?
Yapısı gereği silikonlar son derece dayanıklı ve esnektir. delici, kesici veya ateşli silahlar hariç hiç bir şekilde patlatılmayan bu silikonlar bir çok kalite kontrolünden geçmektedir bu nedenlerden dolayı her hangi bir zararı bulunmayan meme silikonları patladığı taktirde vakit kaybetmeden doktora gidilmesi gerekmektedir.

Meme Estetiği Fiyatları
Kişinin göğüs yapısına göre farklılıklar gösteren meme estetiği fiyatları aynı zamanda uygulayacak doktorun yöntemlerine, kullanılacak silikon çeşitlerine göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Meme Estetiği Yapan Yerler
Meme estetiği yaptırırken en önemli konuların başında doğru doktor seçimidir. İzmir, İstanbul ve Ankara’da bu alanda hizmet veren bir çok doktor bulunmakta olup İzmir için size Myra Estetik Merkezini önermekteyiz. Op. Dr Ebru Durmuş tarafından kurulan ve İzmir, İstanbul ve Samsun’da Myra Estetik Merkezleri deneyimli personelleri ve güçlü alt yapısı ile 2017 yılına özel kampanyalar ile tüm estetik ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.