İçeriğe atla

Satılık Böbrek Arayanlar yada Böbreğini Satanlar??

Satılık Böbrek Arayanlar

2016-2017 yılında faaliyete geçirdiğimiz böbrekler.com sitesinde birçok böbrek hastası (Editör olarak ben de bir böbrek hastasıyım) tecrübelerini paylaşmakta tedavi ve düzelmesini umruğu rahatsızlığı hakkında fikir alışverişi yapmaktadır. Ayrıca sitemizde tüm üroloji konularında bilgiler bulunur.

Ancak; sitemizde hiçbir şekilde ilaç satışı, bitkisel tedavi yöntemleri satışı, taş düşürme yöntemleri ve egzersiz programları satışı gibi hiçbir ticari içerik bulunmaz. Sadece google reklamları bulunur, söz konusu reklamlar da dış firmaların satışları ile alakalı sitemizden bağımsız reklamlardır.

Site Kullanıcılarının Dikkatine;

Böbrek pazarı ve böbrek alan yada satanlar son yıllarda artmış durumda. birçok insan böbreklerini satmakta ve bazı kişiler de söz konusu böbreklere alıcı olmaktadır. İnsanlarda 2 adet olması sebebi ile canlı verici imkanı bulunan böbrek için alım satım yapılması TC Kanunlarına göre yasaktır. Bu sebeple tüm kullanıcılarımızın dikkat etmesi gereken ve yasak noktalar aşağıdadır.

Bobrekler.Com Editör Önerisi : Kredi Çekin, Yada Bir Kredi Kartı Çıkarttırın, Kara Listede Bile Olsanız yine de belli miktarlarda kredi veren kuruluşlar ve kurumlar bulunmaktadır.

Yada Bazı Meslek Grupları ile ek işler yaparak kısa sürede belli miktarda ve sizi rahatlaracak paralar kazanabilirsiniz.Böbrek satmanın riskleri ve ileriye gönük zararları sitemizde mevcuttur. İncelemenizi tavsiye eder yasa dışı bir iş yapmamanızı öneririz.

 • İletişim Adresi Vermek,
 • Diğer kullanıcılara ulaşmaya Çalışmak
 • Yorum kısımlarında satılılık böbrek gibi ilanlar ve numaralar yazmak,
 • Para karşılığı mal hizmet veya organ talep etmek
 • Böbrek Satın Almak İsteyenler Yorumları ve Soruları
 • Satılık Böbrek İlanı Vermek İstiyorum Gibi İçerikler
 • böbrek arayanlar, böbrek satın almak isteyen zenginler,böbrek satın almak isteyenler ,böbrek arayan hastaneler, böbrek arayan zenginler, böbrek satmak için nereye başvurulur, böbrek satın almak isteyenler ,böbrek arayanlar Böbrek Fiyatları Gibi içeriklerin tamamı.

Yukarıdaki önerilere uymayan tüm içerik yorum yada sorular yayınlanmadan direk olarak silinecektir. Bu sebeple söz konusu uyarı ve önerilere uymanızı bobrekler.com olarak bekliyoruz.

Doğal Yollarla Şifa Bulmayı Deneyin.

Böbrek yetmezliği , böbrek kanseri veya kisti hastaları için gelişen böbrek yetmezliği durumlarında, diyalize girmek sureti ile böbrek nakli sırası beklemek mümkündür. Bu sebeple diyaliz ve böbrek yetmezliği konularımızdan gerekli bilgileri edinerek çevre akrabalarınızdan gönüllü vericiler bulmanız daha olası ve yasaldır. Akraba olmayanlardan gönül rızası olmadan veya para karşılığı organ nakilleri hastanelerce de yapılmamaktadır. Kurallara uymak sizin durumunuzda olan birçok hasta için son derece önemlidir.

Sitemiz Sadece Öneri ve Fikir Alış Verişi İçin,

Sağlık konusunda tek yetkili mercii sağlık kuruluşları ve bu kuruluşlarda hizmet veren doktorlardır. Burada yazılan tüm bilgiler güncel genel bilgilerden oluşur ve kullanıcılarımızı bilinçlendirmeye yönelik bilgilerdir. Sitemizde tedavi metodu veya yöntemleri ile alakalı olarak yönlendirici bir içerik bulunmaz, sadece hangi tedavi yönteminin nasıl yapıldığı anlatılmıştır. Bilgilerinize sunarız.

Bize Sorun!

Böbrek sorunları, yetmezlik ve kanser ve tüm böbrek ve üroloji sorunlarınız ile alakalı olarak sormak istediğiniz sorular var ise editörlerimiz sorularınızı cevaplamaktadır. Bize Sorularınızı iletmek için aşağıdaki yorum kısmını kullabilirsiniz. Editörlerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Soru ve yorumlarınız bizler için değerlidir.

 

Satılık Böbrek İle İlgili Hiçbir yorumu Onaylamıyorum, Şimdiden Yüzlerce Yorum oldu, Lütfen Bu konuda Yorum Yazmayalım.

Satılık Böbrek Arayanlar yada Böbreğini Satanlar??” üzerine 6 yorum

 1. şevket der ki:

  Merhaba. Böbrek karaciğer ihtiyacı olana uyumlu olana bağışlamak istiyorum, Yeterki uyumlu olsun, hiç bi şekilde sağlık sorunu yaşamadım, yaş 32..0rh(+) 05301513367

  Cevapla
 2. tuncay der ki:

  EDİTÖR ARKADAŞIN DİKKATİNE : KENDİNİZCE BİR ÖNERİDE BULUNMUŞ OLDUĞUNUZU GÖRDÜM VE BUNA MUKABİL CEVAP YAZMAK İSTEDİM. ARKADAŞIM ALLAH AŞKINA HANGİ FİNANS KURULUŞU YADA BANKA BİZİM GİBİ BİTMİŞ , TÜKENMİŞ , HİÇBİR ŞEKİLDE GELİRİ VE İMKANI OLMAYAN İNSANLARA KREDİ VERİR Kİ !!! KALDI Kİ , BİZ KÖTÜ BİR İŞ YAPMIYORUZ. KİMSENİN HAYATI İLE OYNAMIYORUZ YADA NAMUSU VE ŞEREFİYLE DE OYNAMIYORUZ , İNSANLARI ALDATMIYOR KANDIRMIYORUZ , İHANET ETMİYOR YETİM VE ÖKSÜZ HAKKI DA YEMİYORUZ , HELE Kİ VATANINI MİLLETİNİ HİÇ SATMIYORUZ. HANGİ AKLI BAŞINDA VE MADDİ İMKANI YERİNDE İNSAN BÖBREĞİNİ VEYA BAŞKA ORGANINI SATAR Kİ !!! DEMEK Kİ ÇALACAK BAŞKA BİR KAPIMIZ OLMADIĞINDAN BÖYLE BİR İŞE BAŞVURMUŞUZ. KİMSE BEN BUNU YAPMAM ETMEM DİYEREK BÜYÜK KONUŞMASIN. ALLAH İNSANI ÖYLE BİR VAZİYETE GETİRİR Kİ VALLAHİ TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALAMAK ZORUNDA KALIRSIN. DEMEM ODUR Kİ BİZ KÖTÜ BİR İŞ YAPMIYORUZ TAM AKSİNE KİŞİYE YAŞAMA ŞANSINI UZATMASI VE SAĞLIĞINA KAVUŞMASI İÇİN SADECE VESİLE OLMAYA ÇALIŞIYORUZ. ALLAH CÜMLEMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN. SAYGILARIMLA TUNCAY TUNCE

  Cevapla
  • Editör Editör der ki:

   haklısınız fakat saglıgınız herşeyden öenmlibağışlamak ayrıdır satmak apayrıdır. Sizde haklısınız fakat ben nacizane fikrimi paylaşmış bulunmaktayım

   Cevapla
 3. Ege yaman der ki:

  Merhaba 34 yaşındayım. O rh + kan grubum böbreğimin 1tanesini bağışlamak istiyorum. Mail adresime numaranızı bırakın dönüş yaparım.

  Cevapla
 4. Tahsin der ki:

  Bende böbreğimin tekini bağışlamak istiyorum 24 yaşındayım kan grubun 0rh negatif olurda ulaşmak isterseniz e posta dan yazabilirsiniz

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir