İçeriğe atla

Satılık Böbrek Arayanlar yada Böbreğini Satanlar??

Satılık Böbrek Arayanlar

2016-2017 yılında faaliyete geçirdiğimiz böbrekler.com sitesinde birçok böbrek hastası (Editör olarak ben de bir böbrek hastasıyım) tecrübelerini paylaşmakta tedavi ve düzelmesini umruğu rahatsızlığı hakkında fikir alışverişi yapmaktadır. Ayrıca sitemizde tüm üroloji konularında bilgiler bulunur.

Ancak; sitemizde hiçbir şekilde ilaç satışı, bitkisel tedavi yöntemleri satışı, taş düşürme yöntemleri ve egzersiz programları satışı gibi hiçbir ticari içerik bulunmaz. Sadece google reklamları bulunur, söz konusu reklamlar da dış firmaların satışları ile alakalı sitemizden bağımsız reklamlardır.

Site Kullanıcılarının Dikkatine;

Böbrek pazarı ve böbrek alan yada satanlar son yıllarda artmış durumda. birçok insan böbreklerini satmakta ve bazı kişiler de söz konusu böbreklere alıcı olmaktadır. İnsanlarda 2 adet olması sebebi ile canlı verici imkanı bulunan böbrek için alım satım yapılması TC Kanunlarına göre yasaktır. Bu sebeple tüm kullanıcılarımızın dikkat etmesi gereken ve yasak noktalar aşağıdadır.

Bobrekler.Com Editör Önerisi : Kredi Çekin, Yada Bir Kredi Kartı Çıkarttırın, Kara Listede Bile Olsanız yine de belli miktarlarda kredi veren kuruluşlar ve kurumlar bulunmaktadır.

Yada Bazı Meslek Grupları ile ek işler yaparak kısa sürede belli miktarda ve sizi rahatlaracak paralar kazanabilirsiniz.Böbrek satmanın riskleri ve ileriye gönük zararları sitemizde mevcuttur. İncelemenizi tavsiye eder yasa dışı bir iş yapmamanızı öneririz.

 • İletişim Adresi Vermek,
 • Diğer kullanıcılara ulaşmaya Çalışmak
 • Yorum kısımlarında satılılık böbrek gibi ilanlar ve numaralar yazmak,
 • Para karşılığı mal hizmet veya organ talep etmek
 • Böbrek Satın Almak İsteyenler Yorumları ve Soruları
 • Satılık Böbrek İlanı Vermek İstiyorum Gibi İçerikler
 • böbrek arayanlar, böbrek satın almak isteyen zenginler,böbrek satın almak isteyenler ,böbrek arayan hastaneler, böbrek arayan zenginler, böbrek satmak için nereye başvurulur, böbrek satın almak isteyenler ,böbrek arayanlar Böbrek Fiyatları Gibi içeriklerin tamamı.

Yukarıdaki önerilere uymayan tüm içerik yorum yada sorular yayınlanmadan direk olarak silinecektir. Bu sebeple söz konusu uyarı ve önerilere uymanızı bobrekler.com olarak bekliyoruz.

Doğal Yollarla Şifa Bulmayı Deneyin.

Böbrek yetmezliği , böbrek kanseri veya kisti hastaları için gelişen böbrek yetmezliği durumlarında, diyalize girmek sureti ile böbrek nakli sırası beklemek mümkündür. Bu sebeple diyaliz ve böbrek yetmezliği konularımızdan gerekli bilgileri edinerek çevre akrabalarınızdan gönüllü vericiler bulmanız daha olası ve yasaldır. Akraba olmayanlardan gönül rızası olmadan veya para karşılığı organ nakilleri hastanelerce de yapılmamaktadır. Kurallara uymak sizin durumunuzda olan birçok hasta için son derece önemlidir.

Sitemiz Sadece Öneri ve Fikir Alış Verişi İçin,

Sağlık konusunda tek yetkili mercii sağlık kuruluşları ve bu kuruluşlarda hizmet veren doktorlardır. Burada yazılan tüm bilgiler güncel genel bilgilerden oluşur ve kullanıcılarımızı bilinçlendirmeye yönelik bilgilerdir. Sitemizde tedavi metodu veya yöntemleri ile alakalı olarak yönlendirici bir içerik bulunmaz, sadece hangi tedavi yönteminin nasıl yapıldığı anlatılmıştır. Bilgilerinize sunarız.

Bize Sorun!

Böbrek sorunları, yetmezlik ve kanser ve tüm böbrek ve üroloji sorunlarınız ile alakalı olarak sormak istediğiniz sorular var ise editörlerimiz sorularınızı cevaplamaktadır. Bize Sorularınızı iletmek için aşağıdaki yorum kısmını kullabilirsiniz. Editörlerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Soru ve yorumlarınız bizler için değerlidir.

 

Satılık Böbrek İle İlgili Hiçbir yorumu Onaylamıyorum, Şimdiden Yüzlerce Yorum oldu, Lütfen Bu konuda Yorum Yazmayalım.

Satılık Böbrek Arayanlar yada Böbreğini Satanlar??” üzerine 93 yorum

 1. tuncay der ki:

  EDİTÖR ARKADAŞIN DİKKATİNE : KENDİNİZCE BİR ÖNERİDE BULUNMUŞ OLDUĞUNUZU GÖRDÜM VE BUNA MUKABİL CEVAP YAZMAK İSTEDİM. ARKADAŞIM ALLAH AŞKINA HANGİ FİNANS KURULUŞU YADA BANKA BİZİM GİBİ BİTMİŞ , TÜKENMİŞ , HİÇBİR ŞEKİLDE GELİRİ VE İMKANI OLMAYAN İNSANLARA KREDİ VERİR Kİ !!! KALDI Kİ , BİZ KÖTÜ BİR İŞ YAPMIYORUZ. KİMSENİN HAYATI İLE OYNAMIYORUZ YADA NAMUSU VE ŞEREFİYLE DE OYNAMIYORUZ , İNSANLARI ALDATMIYOR KANDIRMIYORUZ , İHANET ETMİYOR YETİM VE ÖKSÜZ HAKKI DA YEMİYORUZ , HELE Kİ VATANINI MİLLETİNİ HİÇ SATMIYORUZ. HANGİ AKLI BAŞINDA VE MADDİ İMKANI YERİNDE İNSAN BÖBREĞİNİ VEYA BAŞKA ORGANINI SATAR Kİ !!! DEMEK Kİ ÇALACAK BAŞKA BİR KAPIMIZ OLMADIĞINDAN BÖYLE BİR İŞE BAŞVURMUŞUZ. KİMSE BEN BUNU YAPMAM ETMEM DİYEREK BÜYÜK KONUŞMASIN. ALLAH İNSANI ÖYLE BİR VAZİYETE GETİRİR Kİ VALLAHİ TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALAMAK ZORUNDA KALIRSIN. DEMEM ODUR Kİ BİZ KÖTÜ BİR İŞ YAPMIYORUZ TAM AKSİNE KİŞİYE YAŞAMA ŞANSINI UZATMASI VE SAĞLIĞINA KAVUŞMASI İÇİN SADECE VESİLE OLMAYA ÇALIŞIYORUZ. ALLAH CÜMLEMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN. SAYGILARIMLA TUNCAY TUNCE

  Cevapla
  • Editör Editör der ki:

   haklısınız fakat saglıgınız herşeyden öenmlibağışlamak ayrıdır satmak apayrıdır. Sizde haklısınız fakat ben nacizane fikrimi paylaşmış bulunmaktayım

   Cevapla
  • Süleyman der ki:

   Yaşım 23 üme yeni girdim bende bobregimi satacam acil ulasın

   Cevapla
 2. Ege yaman der ki:

  Merhaba 34 yaşındayım. O rh + kan grubum böbreğimin 1tanesini bağışlamak istiyorum. Mail adresime numaranızı bırakın dönüş yaparım.

  Cevapla
 3. Tahsin der ki:

  Bende böbreğimin tekini bağışlamak istiyorum 24 yaşındayım kan grubun 0rh negatif olurda ulaşmak isterseniz e posta dan yazabilirsiniz

  Cevapla
 4. Mehmet der ki:

  iptal böbrek bağışı

  Cevapla
 5. Azra der ki:

  Saçlarımı bağışlamak istiyorum, acaba saçın kökünden mi istiyorsunuz? Yada tırnak bağışı nasıl oluyor geri dönüş yapar mısınız?

  Cevapla
 6. Serkan der ki:

  Herkese merhabalar kimse organını satmayı istemez düsünün nasıl bir tükenmişlik ile yada nasıl bir psikoloji ile yanlış ta olsa buna karar verebiliyor bunu düsünün bende 37 yasındayım son derece saglıklıyım ama bu ödeyemediğim borçlarım yüzünden eşimin cocuklarımın yüzüne dahi bakamıyorum

  Cevapla
 7. Osman der ki:

  Oda acil ödemem gereken borç üç bin TL ama hayat naparsin

  Cevapla
 8. Osi der ki:

  Gerçek ihtiyacı olan birine hobregimi bağışlamak istiyorum

  Cevapla
  • Serkan der ki:

   Ulaşırmısınız

   Cevapla
   • Bilal der ki:

    Merhabalar buldunuzmu bobrek

    Cevapla
   • Ahmet der ki:

    Merhabalar bende bagislamak bir can kurtarmak istiyorum b gurubu pozitif

    Cevapla
 9. Ercan der ki:

  Herkese merhaba böbrek vs satmak isteyen arkadaşlar bu ışin peşini bırakın.Zaten satmaniz yıllar sürer ve satamazsiniz o alacak kişilere yani organ mafyası vs ulaşmak zor ulassanizda dolandirilir veya kayıt işlemi adı altında 400 500 tl gibi carpilabilirsiniz.düşünün adam insan organının ticaretini yapıyor sizi takarmi korkarmi.senin bobregini diye karacigerini alir ruhun duymaz icinde cigersiz yasar gidersin.bunlarin yerine yapacak birşey kalmayınca hiç bişey yapmamak en iyisi deyip borclu oldugunuz yere al canimida al yada bekle deyip gidip çift is yapın çalışın bende 3 yıl önce 32 bin borç yüzünden satacaktim.borclu olduğum adama dov sov al canımı ama ben odeyemiyorum deyip aileme durumu anlatıp.gündüz ayrı is gecede akşam 6 dan gece 2 ye kadar bi gece kulübüne başladım 4 bin lira kazaniyordum borcumu 1 yılda bitirdim suan arabam var.bırakın bu işleri çalışana güçlü olana allah yardım eder.Herkese hayatında bol şans dilerim.Yazan Bir garip yolcu

  Cevapla
 10. Ahmet der ki:

  Ben Ahmet böbreğimi bağışlamak istiyorum kan grubum ABrh + ilgilenenler mesaj atabilir

  Cevapla
 11. ERSİN der ki:

  MERHABA  BEN  İSTANBULDAN  AVRUPA YAKASINDAN  ERSİN 35 YAŞINDAYIM  SİGARA  ALKOL  YOK  UYUŞTURUCU  HAMDOLSUN  BİR  SAĞLIK SORUNUM  YOK  KAN GRUBUM  A  NEGATİF  BÖBREĞİMİ 30 BİNLİRA  KARŞIĞIDA SATIYORUM İLGİLENLER  BU NUMARADAN ARASINLAR

  Cevapla
 12. burhan sahin der ki:

  allah kimseyi zor durumda bırakmasın .borç yüzünden nice yuvalar yıkılıyor.yuvam yıkılmasın diye mecbur kaldım .

  Cevapla
 13. Aytaç der ki:

  Bana ulaşabilirsiniz. Gereken bende. Mail gönderin.

  Cevapla
  • İbrahim der ki:

   Neymis sende olan

   Cevapla
 14. Baran der ki:

  Böbreğini bağışlamak istiyorum mail atabilirsiniz

  Cevapla
 15. Sia der ki:

  Ben irandan size ulasdim.burada böbrek alis verisi yasaldir.ve fiyatlari da nerdeyse turkyenin yarisi.yani…buraya gelebilen ularsa rahatlikla ve iyi fiyata böbrek nakli yapa bilir.isterse ben bile bulup epostasin yada nomarasin ona gondere bilirim.elimden bir sey gelirse,ne mutlu bana.

  Cevapla
  • Tevfik der ki:

   İranda olaylar var tv den seyrediyoruz . Güvenlik sıkıntısı olmasın?

   Cevapla
   • Sia der ki:

    Var, ama her yerde degil.
    Ben urmiye de yaşiyurum,burdada hiç sikinti yok.
    Olaylar tehran ve büyük şehirlerde dir.
    Olaylarinda hasta ve hastanelerden ozak tutuluyor.
    Urmiye sizlere her açidan uygundur.
    Hem yakin,hem sakin.

    Cevapla
    • Serife der ki:

     Bana mail atarmisiniz? Ben size ulasmaya calisiyorum

     Cevapla
  • İsmail der ki:

   0rh pozitif kanım 32 yqaindayım böbregimin biri vermek istiyorum lütfen ulaşın bana

   Cevapla
   • Birol der ki:

    Slm kardesım benım böbrege ıhtıyacım var sızde vermek ıstıyorsunuz ıletısme gecebılırmıyız

    Cevapla
    • İbrahim der ki:

     Hala böbreğe ihtiyacınız varmı bende vermek istiyorum

     Cevapla
    • Beyzat der ki:

     Brh pozitif kan grubum 33 yaşındayım herhangi bir sağlık sorunu yok

     Cevapla
    • Selcuk der ki:

     Bende bagis yapmak istiyorum bobregimi arh t kan grubum

     Cevapla
    • Selcuk der ki:

     Bende bagis yapmak istiyorum bobregimi arh t kan grubum

     Cevapla
    • mehmet der ki:

     selam kardeşim allah şifalar versin böbreğe ihtiyacın var ise iletişime geçebiliriz

     Cevapla
  • hasanbilgin42@gmail.com der ki:

   Böbrek satış

   Cevapla
   • umut der ki:

    bobregimi satmak istiyorum zsaglik sorunum yoktur

    Cevapla
  • Serdar der ki:

   0 rh kan grubundayım sağlıklıyım acil para ihtiyacım var böbteğimin birini vermek istiyorum

   Cevapla
  • Murat der ki:

   Bana ulasirmisiniz

   Cevapla
   • Mete der ki:

    Böbrek ciğer veriyorum 0rh+ yaş 39 antalya

    Cevapla
 16. İsmail der ki:

  Hocam bir arkadaşimüz var ismi İsmail 0rh pozitif kano 32 yasında böbrek bağışlamak istiyor yanlız bu böbreği babasının tedavisi için bagişliyor ne yapması lazım

  Cevapla
 17. Huseyin der ki:

  Ihtiyacı olana bağışlamak istiyorum sağlık sorunum yok Allah’a sukurler olsun

  Cevapla
 18. Deniz der ki:

  A rh + bobregimi tekini satıyorum maddi sıkıntılar ve çocuk yapmak istediğim için satıyorum ihtiyacı olan bana ulassin.

  Cevapla
 19. Eda der ki:

  Bana yazın yardımcı olurum

  Cevapla
  • Mustafa der ki:

   Ne konuda yardımvı oluyorsun bobrek satanlaramı

   Cevapla
  • Serko der ki:

   Yardımcı olurmusunuz

   Cevapla
  • Zubeyir der ki:

   Nasıl ne konuda yardımcı olursunuz aciklarsaniz sevinirim

   Cevapla
  • Hakan der ki:

   Bu. Pozitif

   Cevapla
  • Beyzat der ki:

   Brh pozitif kan grubum 33 yaşındayım herhangi bir sağlık sorunu yok böbrek veya karaciğer bağışlamak istiyorum maddi olanaklar çerçevesinde

   Cevapla
  • Selcuk der ki:

   Eda hanim bana ulasirmisiniz bende bagis yapmak istiyorum bobregimi

   Cevapla
  • mehmet der ki:

   Merhaba bobregimi bağışlamak iistiyorum.27 yyaşındayım yyardımcı olurmusunuz.Mail atin lutfen

   Cevapla
  • Murat der ki:

   Bana ulasabilirmisiniz eda hanim

   Cevapla
  • Bircan der ki:

   Eda hanım bizede yardım edin

   Cevapla
  • Gül der ki:

   Banada yardımcı olurmusunuz

   Cevapla
 20. Enes der ki:

  Borç yüzünden böbreğimi satmak istiyorum.34 yaşındayım.saglik sorunum yoktur.

  Cevapla
 21. Ulku der ki:

  23 yasindayim bobrek ihtiyaci olan bana ulasabilir

  Cevapla
 22. Gokhanbursa der ki:

  Kan gurubun 0 rh negatif 24 yaşındayım mesaj attim dönüş yaparim

  Cevapla
 23. yağız der ki:

  Saglik sorunum ypk alkol sigara yok 0rh+ bobregimi satmak istiyor um

  Cevapla
  • Mehmet der ki:

   Ben talibim beni arayin

   Cevapla
   • Ali der ki:

    Bana ulaşın lütfen

    Cevapla
  • Berfin der ki:

   Bana ulaş

   Cevapla
 24. murat der ki:

  30 yasindayim saglikli bir bireyim bobregimi bagislamak istiyorum istanbul ici ilgilenenler mail atabilir Acilll

  Cevapla
  • murat der ki:

   abrh+ kan grubum

   Cevapla
   • Mehmet der ki:

    Benim acil ihtiyacim var

    Cevapla
    • Selcuk der ki:

     Bende bagis yapmak istiyorum bobregimi yas 35 sigara kullaniyorum alkol kullanmiyorum ARht kan grubum

     Cevapla
    • Ali der ki:

     Merhaba bana ulaşın bende bağış yapmak istiyorum

     Cevapla
 25. Kararli der ki:

  O rh + acil ihtiyaci olana

  Cevapla
  • Mehmet der ki:

   Acil ihtiyacimvar

   Cevapla
   • Serdar der ki:

    Buldunuz mu bana yazın

    Cevapla
   • Dogan can der ki:

    0 rh + bobregimin birini vermek istiyorum hic bir saglik sorunum yok 25 yasindayim

    Cevapla
 26. Emre der ki:

  21yalimdayım hıc alkol sıgara kulanmadım sporcuyum saglıklı bobreklerım var fıyetı 300bın dolar

  Cevapla
 27. Hilal der ki:

  25 yaşındayım herhangi bir sağlık sorunum yok kan grubum Arh(+)

  Cevapla
 28. Hünkar Gemici der ki:

  AB / RH / + sağlık sorunum yok. yaş 47 böbreğimi bağışlamak istiyorum. ilgilenenler ulaşsın

  Cevapla
 29. halil der ki:

  böbreğimi satmak istiyorum 27 yaşındayım

   

  Cevapla
 30. mehmet der ki:

  Merhaba 27 yasındayim kan grubum 0rh + acil bobregimi bağışlamak istiyorum.Zor durumdayım.Birileri yardimci olsun lütfen.Mail atabilirsiniz.

  Cevapla
 31. murat der ki:

  maddi sıkıntılarımdan dolayı  böbreğimi satmak istiyorum sağlıklıyım kan grubum b rh+artık bunaldım çarem bu 37 yaşındayım ilgilenenler lütfen ulaşın

  Cevapla
 32. Fikret der ki:

  Merhaba 39 yaşındayım saglik problemim yok böbreğimi bağışta bulunabilirim kan gurubu b rh +

  Cevapla
 33. Ali der ki:

  Bende bağışlamak istiyorum bana ulaşın lütfen

  Cevapla
 34. direkbursa@gmail.com der ki:

  39 yaşındayım O+ bağış yapmak istiyorum

  Cevapla
 35. Akif der ki:

  Slm. Bende bağışlamak isterim. Tesadüfi denk geldim. Bu. Yazilara Zaten. Evlatları ma. Faydam yok bitmisim bari başka larina. Bir iyligim olsun saygilar

  Cevapla
 36. Kadir der ki:

  Kan grubum B Rh (+) ,38 yaşındayım,sigara kullanmadım,uzun süre sporla uğraştım.

  Cevapla
 37. Ayşe der ki:

  0 pozitif böbreğimi vermek istiyorum ihtiyacı olan varsa dönüş yapabilir

  Cevapla
 38. Mete der ki:

  0rh+ böbrek karaciğer donör olurum.antalya 39

  Cevapla
 39. faruk der ki:

  34 yaşındayım alkol hiç kullanmadım spor yaptım uzun süre. . Ab+ ihtiyacı olan mail atsın.

  Cevapla
 40. Ayşe der ki:

  0 rh pozitif kan grubum böbreğimi acil vermek istiyorum ihtiyacı olan bana yazabilir

  Cevapla
 41. Fatih der ki:

  Böbrek isteyen ulassın 43 yasındayım

  Cevapla
 42. Serdar der ki:

  0rh + ihtiyaca karşılık

  Cevapla
 43. Bircan der ki:

  Bizi bu hale koyanlar utansin akıl veren çok ama para veren olmax

  Cevapla
 44. Gül der ki:

  Böbreğimi satmak istiyorum.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir