Zayıflamak için Mezoterapi

Günümüzde genel sağlık problemlerinin başını fazla kilolar çekmektedir. Fast Foodlar hayatımıza o kadar çok girdi ki bir çoğumuz evlerimizde yemek yemeyi bile unuttuk. Dışarıda yenilen yemeklerde yağ oranı yüksek olduğu için ortalama kilo oranlarımız yükseldi. Günümüzde sağlıklı beslenmek oldukça zor bir hal aldı. Bu sorun için teknoloji ve tıp günden güne yeni sağlıklı çözümler üretmektedir. Bunlarından biri ise Mezoterapidir.
Mezoterapi uygulanan bölgede hızlı bir incelme etkisi yaratmaktadır. Kalıcılığı konusunda kesin olarak kefil olabilir diğer zayıflama uygulamaları gibi kısa süreli değildir. Mezoterapi kelime olarak mezo orta demektedir yani cildin orta tabakasından bahsedilmektedir. Zayıflama için Mezoterapi işleminde cildin orta kısmına kıl kadar ince iğneler ile cildin altına Mezoterapi Enzimleri serpiştirilir. Mezo terapi son dönemler iğnesiz olarak da uygulanmaya başlanmıştır.
Enjekte edilen ilaçlar mezoterapiyi hızlandırarak. uygulanan bölgede canlanma

sağlamaktadır. Yağ yakımından sorumlu Lipoz enzimini harekete geçirir. Kan dolaşımı hızlandığı için selülit ve fazla kilolar engellenir.
Mezoterapi’de kullanılan iğneler asla acı vermez sadece küçük kızarıklıklar meydana gelir ancak Uzman Doktor Armin Müştak kontrolünde gerçekleştirildiği için asla kalıcı bir hasara sebebiyet vermez.
Mezoterapi’nin etkisi hemen 3. seansta gözle görülür hale gelir.
Mezoterapi ile bölgesel incelme başarısının artması için uygun bir diyet ve spor programı ile beraber gerçekleştirilmelidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.